Policjantka z medalami

Data publikacji 19.10.2014

Sierż. Ilona Działa z IV Komisariatu Policji w Lublinie po raz kolejny stanęła na podium. Policjantka, która już od 20 lat trenuje Taekwon-do, znów powiększyła kolekcję swoich medali. W stolicy Węgier w VI Pucharze Europy Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF wywalczyła aż cztery krążki: dwa srebrne, złoty i brązowy.

Sierż. Ilona Działa z IV Komisariatu Policji w Lublinie jest policjantką od 2011 roku. Jak pokazuje, można  po służbie znaleźć czas i energię, by zajmować się swoim hobby, którym od  blisko 20 lat jest Taekwon-do. Pani Ilona, która  trenuje w klubie MKS Lewart AGS Lubartów sukcesywnie powiększa kolekcję swoich medali. W dniach 11-12 października w stolicy Węgier, w Budapeszcie, odbył się VI. Puchar Europy Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 600 zawodników z 72 klubów z całej Europy. Dla Reprezentacji Polski był to jeden ze startów kontrolnych przed najważniejszą imprezą zbliżającego się sezonu, czyli mistrzostwami świata, które odbędą się w dniach 27-31 maja 2015r. w Josolo, we Włoszech.

Oczywiście w składzie reprezentacji Polski nie zabrakło również sierż. Ilony Działy. Funkcjonariuszka wywalczyła łącznie cztery medale. Indywidualnie, srebrny medal w układach II Dan i brązowy w walkach w kat. -56kg. Drużynowo, wywalczyła złoty krążek w układach oraz srebrny -  w walkach.

Naszej koleżance serdecznie  gratulujemy  i trzymamy kciuki za Mistrzostwa Świata.