Wysokie lokaty przedstawicieli krasnostawskiej komendy w XIII Euro-Biegach

Data publikacji 19.05.2016

Miejsce na podium zdobyła policjantka z Krasnegostawu podczas XIII edycji zawodów sportowych „Euro-Biegi”. Ponadto do reprezentantów tutejszej komendy należały dwa czwarte miejsca zdobyte w kategorii seniorów.

Impreza odbyła się wczoraj na stadionie miejskim w Krasnymstawie. Konkurencje odbywały się w różnych kategoriach. Uczestniczyli w nich m.in. uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej, SOSW i DPS, członkowie klubów sportowych, nauczyciele oraz przedstawiciele służb mundurowych. Łącznie wystartowało ponad 450 uczestników. Wysokie lokaty zajęli przedstawiciele krasnostawskiej komendy policji – wszyscy startowali w kategorii seniorów. Panie miały do pokonania dystans 2,9km, panowie natomiast 5 km.

W biegu kobiet 3-cie miejsce zajęła st. post. Anna Kędra z Wydziału Prewencji a tuż za nią na czwartej pozycji przybiegła Ewelina Bańka – pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych. Wśród mężczyzn wysoką czwarta lokatę zajął kom. Zbigniew Oleszczuk – ekspert ds. kontroli tutejszej KPP, dziesiąty był post. Artur Makuch, dwudziesty pierwszy st. post. Jakub Machul – obydwaj z Wydziału Prewencji. Na pozycji 24-tej przybiegł Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Janusz Pudźwa.