Miał półtora kilograma narkotyków w mieszkaniu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław

Miał półtora kilograma narkotyków w mieszkaniu

Data publikacji 24.05.2016

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez głogowskich policjantów, a podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad półtora kilograma amfetaminy i marihuany. Podejrzany w trakcie samego zatrzymania próbował jeszcze pozbyć się narkotyków, chcąc je wyrzucić przez balkon. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego głogowskiej komendy zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli ponad półtora kilogarama amfetaminy i marihuany. Mężczyzna przechowywał te środki w mieszkaniu. W trakcie zatrzymania usiłował się ich pozbyć, próbując wyrzucić je przez balkon.

Na wniosek policji i prokuratury, sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego 36-latka na okres 2 miesięcy.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uczestniczenia w ich obrocie. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

KWP we Wrocławiu / ig

  • Zabezpieczone narkotyki #1
  • Zabezpieczone narkotyki #2
  • Zabezpieczone narkotyki #3
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja