Sierż. Ilona Działa po raz kolejny Mistrzynią Polski Seniorów w Taekwon-do ITF

Data publikacji 15.06.2016

Tytuł Mistrzyni Polski w konkurencji indywidualnych walk w kategorii 56 kg wywalczyła na XXIX Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwon-do ITF w Białej Podlaskiej sierż. Ilona Działa. To już jej dziesiąty tytuł indywidualnej mistrzyni Polski w walkach naszej policjantki.

Sierż. Ilona Działa – policjantka z Komisariatu IV Policji w Lublinie to utytułowana medalistka. Od 20 lat intensywnie trenuje Taekwon-do ITF. Startując w mistrzostwach  za każdym razem potwierdza swoją mocną pozycję na arenie krajowej i międzynarodowej. Aktualnie Iwona jest Mistrzynią Świata ( Włochy 2015 r.)  i Europy ( Finlandia 2016 r.).

Niedawno, bo w miniony weekend, jej komplet tytułów znów się powiększył. Nasza koleżanka wzięła udział w XXIX Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwon-do ITF w Białej Podlaskiej.

Już w pierwszym dniu mistrzostw w konkurencji ind. walk w kat.-56kg zdobyła  tytuł Mistrzyni Polski. Jest to już jej 10-ty tytuł indywidualnej mistrzyni Polski w walkach. Ponadto wywalczyła też piąty z rzędu tytuł Mistrzyni Polski w konkurencji indywidualnej układów II DAN.

W drugim dniu mistrzostw wraz z klubowymi koleżankami zdobyły srebrny medal w konkurencji układów drużynowych oraz złoty medal w konkurencji walk drużynowych.