Data publikacji 06.12.2016

Aspirant sztabowy Krzysztof Ozdoba z Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole zdobył III miejsce w turnieju imprez triatlonowych Enea Tri Tour. W trwających rok zawodach wzięło udział łącznie ponad 10 tysięcy uczestników z 38 krajów. W kategorii wiekowej 40-50 lat, w której startowało 2,3 tysiące zawodników wrocławski policjant zajął bardzo wysoką III lokatę. Na sumę punktów w klasyfikacji ogólnej składały się wyniki zdobyte podczas trzech z sześciu imprez, w których zawodnik osiągnął najlepsze wyniki.

Zawody odbywały się w konkurencji triatlonu, w skład którego wchodziły biegi na dystansie 10,5 km, jazda na rowerze na dystansie 45 km i pływanie na dystansie 1500 m. W trwających rok zawodach asp. szt. Krzysztof Ozdoba - dyżurny z Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole zdobył bardzo wysoką III lokatę.

Aspirant sztabowy Krzysztof Ozdoba pełni służbę od 21 lat, od 8 lat jest dyżurnym z Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole. Przygodę z lekkoatletyką rozpoczął wiele lat temu, jednak od trzech lat postanowił realizować swoje zainteresowania biorąc udział w zawodach. Dotychczas stawał na podium biegów na dystansie 10,5 km, ukończył także liczne zawody triatlonowe, zajmując w klasyfikacji ogólnej bardzo wysokie lokaty.

Nie jest to jedyne tegoroczne osiągnięcie lekkoatletyczne policjanta. Funkcjonariusz Krzysztof Ozdoba zdobył ponadto Koronę Maratonów Polskich, wyróżnienie przyznawane za udział w pięciu maratonach w ciągu jednego roku.

Składając mu gratulacje życzymy w przyszłym roku kolejnych sukcesów, a jak sam powiedział, poprzeczkę stawia sobie bardzo wysoko. Ma zamiar wystartować w najtrudniejszej kategorii obejmującej bieg na 45,2 km, pływanie na dystansie 3800 m oraz jazdę na rowerze na dystansie 180,2 km.