Wałbrzyska policjantka mistrzem i wicemistrzem Polski w pływaniu

Data publikacji 14.12.2017

Dwa medale z Otwartych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Pływaniu w Szczytnie przywiozła wałbrzyska policjantka - st. sierż. Agnieszka Pulnowska. Funkcjonariuszka zwyciężyła na dystansie 100 metrów stylem dowolnym oraz zajęła drugą pozycję na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

W zawodach wystartowało 150 pływaków i pływaczek z całego kraju reprezentujących Policję, Straż Pożarną, Straż Graniczną oraz Wojsko Polskie. Zawodnicy rywalizowali w 11 konkurencjach. Wałbrzyska policjantka - st. sierż. Agnieszka Pulnowska zdobyła na zawodach dwa medale. Zwyciężyła na dystansie 100 metrów stylem dowolnym oraz zajęła drugie miejsce na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

St. sierż. Agnieszka Pulnowska służy w Policji od 6 lat. Od początku w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Zainteresowała się pływaniem studiując w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Regularnie w zawodach startuje od 2013 roku. Ma na swoim koncie kilka innych medali zdobytych podczas ogólnopolskich imprez.

Gratulujemy st. sierż. Agnieszce Pulnowskiej zdobycia dwóch medali na ogólnopolskiej imprezie i życzymy dalszych sukcesów sportowych.