Z pomocą kobiecie przyszli mokotowscy policjanci - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KSP

Z pomocą kobiecie przyszli mokotowscy policjanci

Data publikacji 09.01.2018

Policjanci z Mokotowa pomogli córce niepełnosprawnego 98-latka, który podczas kąpieli zsunął się z ławeczki i wpadł do wanny. Kobieta nie mogąc poradzić sobie z tą dramatyczną sytuacją o tym, co się stało zaalarmowała oficera dyżurnego policji. Natychmiastowa reakcja mokotowskich policjantów zapobiegła tragedii.

Do tej nietypowej i niebezpiecznej sytuacji doszło w miniony weekend rano w jednym z mieszkań na warszawskim Mokotowie. Oficer dyżurny policji odebrał telefon od zrozpaczonej kobiety z prośbą o szybką pomoc.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że podczas mycia swojego taty niepełnosprawny 98-latek nagle zsunął się z ławeczki, na której siedział i wpadł do wanny. Córka nie mogąc poradzić sobie z udźwignięciem mężczyzny poprosiła o pomoc policjantów. Mokotowscy funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce i wyciągnęli 98-latka z wanny.

Córka mężczyzny doceniając szybką reakcję i profesjonalizm policjantów przesłała na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II podziękowania dla policjantów biorących udział w interwencji.

ea/rsz

Powrót na górę strony