Sprawcy rozbojów i wyrw zatrzymani - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gdańsk

Sprawcy rozbojów i wyrw zatrzymani

Data publikacji 12.01.2018

Kryminalni z komendy miejskiej policji w Gdyni zatrzymali dwie nieletnie osoby podejrzewane o dokonanie serii kradzieży i rozbojów na terenie Gdyni. Zatrzymani to 15 i 16-latek z Gdyni. Ich sprawą zajmować się będzie wydział rodzinny i nieletnich sądu w Gdyni.

Wczoraj, 11.01.br., wieczorem, kryminalni ze specjalnej grupy powołanej przez Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 15 i 16 lat podejrzewanych o dokonanie kradzieży i rozbojów na terenie Gdyni. Nad sprawą ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży i rozbojów na kobietach, do których doszło na terenie Gdyni w okresie ostatnich dwóch miesięcy, pracowali śledczy z komisariatu policji w Gdyni Redłowie oraz funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy policji w Gdyni mający największe doświadczenie w wykrywaniu tego typu spraw. Dzięki informacjom operacyjnym uzyskanym przez kryminalnych oraz poczynionym przez nich ustaleniom możliwe było wytypowanie i zatrzymanie osób popełniających przestępstwa.

Do zatrzymania doszło w jednym z marketów na terenie Gdyni. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nieletnich policjanci zabezpieczyli przedmioty pochodzące z przestępstw. Sprawą zatrzymanych zajmować się będzie wydział rodzinny i nieletnich sądu rejonowego w Gdyni.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Sprawcy rozbojów i wyrw zatrzymani
  • Sprawcy rozbojów i wyrw zatrzymani
  • Sprawcy rozbojów i wyrw zatrzymani
Powrót na górę strony