Nasza policjantka po raz kolejny mistrzynią

W miejscowości Ostre w powiecie żywieckim po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim zorganizowane pod patronatem Komendanta Głównego Policji. W zawodach uczestniczyło ponad 120 biegaczy reprezentujących różne służby mundurowe z całej Polski. Po raz kolejny Mistrzynią Polski Służb Mundurowych została podlaska policjantka - starszy sierżant Anna Wojtulewicz.

W ubiegły piątek w miejscowości Ostre w powiecie żywieckim po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim zorganizowane pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Trasa biegu prowadziła szlakami górskimi z Doliny Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia była Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. W biegu wzięło udział ponad 120 zawodników reprezentujących różne służby mundurowe z całej Polski. Mistrzostwa zorganizowane zostały z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej, a także propagowaniu biegów górskich.

Po raz drugi bezkonkurencyjną mundurową okazała się policjantka z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku - starszy sierżant Anna Wojtulewicz, która zwyciężyła w kategorii do 35 lat.