Sukces strzelców WSPol na zakończenie sezonu

Data publikacji 30.11.2018

29 listopada 2018 r. w Warszawie na strzelnicy kulowej Komendy Głównej Policji odbyła się ostatnia - III edycja V Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów RP o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w składzie: podinsp. Arkadiusz Tomaszek, nadkom. Grzegorz Tomczak, kom. Dariusz Wacławski po zaciętej rywalizacji wywalczyła drugie miejsce ulegając jedynie drużynie Komendy Stołecznej Policji.

Podczas zawodów podsumowano V Ogólnopolską Ligę Strzelecką Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów RP. W tej klasyfikacji drużyna WSPol zajęła trzecie miejsce, plasując się za policjantami z Komendy Stołecznej Policji oraz Szkoły Policji w Katowicach.

W klasyfikacji weteranów RP na drugim stopniu podium stanął nadkom. Grzegorz Tomczak. Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.