Szczęśliwy finał poszukiwań 73- latki - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 73- latki

Data publikacji 09.04.2019

Ponad 100 lubelskich policjantów brało udział w akcji poszukiwawczej za zaginioną 73-latką z Lublina. Zaniepokojony mąż zgłosił zaginięcie żony wymagająca stałej opieki. Kobieta podczas spaceru w centrum miasta oddaliła się w nieznanym kierunku i nie powróciła do domu. Zaginiona całą i zdrowa została odnaleziona przez funkcjonariuszy na dzielnicy Czuby.

Wczoraj około godz. 15:30 zaniepokojony mieszkaniec Lublina powiadomił dyżurnego VII Komisariatu Policji w Lublinie o fakcie zaginięcia 73-letniej żony, wymagającej stałej opieki. Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta około godz. 10:00 podczas spaceru w centrum miasta oddaliła się w nieznanym kierunku i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Natychmiast po zawiadomieniu ogłoszono alarm dla policjantów z VII Komisariatu Policji w Lublinie i w akcję poszukiwawczą zostało zaangażowanych ponad 100  funkcjonariuszy.

Około godziny 20:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o starszej kobiecie, która wygląda na zagubioną i znajduje się na jednej z ulic na lubelskich Czubach. Niezwłocznie w ten rejon pojechali funkcjonariusze, którzy odnaleźli całą i zdrową zaginioną.

Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów oraz dzięki zgłoszeniu osoby, która nie pozostała obojętna widząc zagubioną staruszkę poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.73-latka została przekazana pod opiekę rodzinie. 

 

(KWP w Lublinie/ awk)

Powrót na górę strony
Polska Policja