Telewizyjny Raport Policyjny - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław

Telewizyjny Raport Policyjny

Data publikacji 14.09.2009

Ruszyła pierwsza w Polsce „telewizja policyjna” – nowy medialny projekt dolnośląskich policjantów. Telewizyjny Raport Policyjny zawiera materiały informacyjne na temat aktualnych wydarzeń istotnych z punktu widzenia Policji dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska, lokalnych mediów, policjantów i pracowników Policji. Projekt ten powstał i realizowany jest w Wydziale Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

W sobotę, 12 września 2009 roku, zainaugurowano działanie pierwszej w Polsce "telewizji policyjnej". Telewizyjny Raport Policyjny to dynamicznie realizowane materiały informacyjne, stanowiące odpowiedź na aktualne wydarzenia, ważne z punktu widzenia Policji oraz mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska. "Raport” skierowany jest do wszystkich odbiorców zainteresowanych szeroko rozumianym bezpieczeństwem oraz pracą Policji. Jest jednym z nowoczesnych mediów, za pośrednictwem którego prezentowane będą materiały informacyjne. Projekt opiera się na czysto dziennikarskich podstawach pracy. "Raport" jest narzędziem redagowanym przez Policję w sposób zrozumiały dla zwykłych obywateli.

Projekt przewidziany jest także jako platforma wymiany informacji w dziedzinie komunikacji wewnętrznej w organizacji, jest w całości tworzony przez Wydział Komunikacji Społecznej KWP we Wrocławiu.

(źródło: KWP we Wrocławiu)
 

Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony