Narkotyki nie trafią na ulice - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz

Narkotyki nie trafią na ulice

Data publikacji 09.10.2013

Zatrzymany w poniedziałek (07.10.13), przez policjantów z komisariatu na Rubinkowie, 22-latek miał przy sobie prawie 2 kg marihuany. Informację o tym, że mężczyzna może przewozić narkotyki zdobyli funkcjonariusze CBŚ. Dalej sprawy potoczyły się błyskawicznie.

09 października 2013 kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzą do prokuratury 22-latka, który posiadał przy sobie prawie dwa kilogramy marihuany. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w poniedziałek (07.10) po południu w Kaszczorku. Mundurowi z komisariatu na Rubinkowie otrzymali informację od policjantów CBŚ. Wspólnie zatrzymali do kontroli osobową toyotę, którą kierował mieszkaniec Torunia. Po dokładnym sprawdzeniu auta okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

Mężczyzna przewoził w samochodzie foliową torbę z roślinnym suszem. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Po zważeniu okazało się, że w relkamówce były prawie 2 kg narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W przeszłości zatrzymany odpowiadał między innymi za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i paserstwo.

Wczoraj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj trafi do prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / pt)

Powrót na górę strony
Polska Policja