Policjantka zdobyła trzy medale w pływaniu

Data publikacji 16.03.2014

St. post. Agnieszka Burdelak z powiatu oławskiego zdobyła już trzy medale, dwa złote i jeden srebrny, na II Zimowych Mistrzostwach Policji w Pływaniu, które odbyły się Lublinie. Funkcjonariuszka jest utytułowaną zawodniczką i wielokrotną mistrzynią służb mundurowych w tej dyscyplinie. Na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Oławie.

Policjantka wykorzystuje każdą okazję do podtrzymywania kondycji, tak przydatnej w codziennej służbie. Funkcjonariuszka jest wielokrotną mistrzynią służb mundurowych w pływaniu. I tym razem, na II Zimowych Mistrzostwach Policji w Pływaniu, nie zawiodła i stanęła trzy razy na podium. Policjantka zajęła I miejsce w kategorii kobiet pływających stylem grzbietowym, na dystansie 50 metrów, I miejsce stylem dowolnym na dystansie 400 metrów oraz II miejsce na dystansie 50 metrów, stylem dowolnym.

Komendant Powiatowy Policji w Oławie podinsp. Tomasz Morawiecki złożył policjantce gratulacje i życzył dalszych sukcesów sportowych oraz zawodowych.

Agnieszka pokazuje swoją postawą i zaangażowaniem jak znakomicie można pogodzić pasję z wzorowo wypełnianymi obowiązkami służbowymi.