Aktualności

Odzyskali skradzione auta
Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 28 i 32-latka podejrzanych o kradzież luksusowego mercedesa i audi A6. Pojazdy skradzione w Kielcach i na terenie województwa łódzkiego, zostały odzyskane. Za włamanie i kradzież mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.
Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu komendy miejskiej w Kielcach od pewnego czasu zajmowali się sprawą kradzieży luksusowego mercedesa, który został utracony kilka dni temu z terenu miasta. Właściciel oszacował straty na kwotę 130 tys. złotych. Ustalenia poczynione w tej sprawie doprowadziły kieleckich policjantów do jednej z posesji w gminie Pierzchnica. W trakcie jej przeszukania, kryminalni znaleźli ukrytego w stodole skradzionego mercedesa oraz elementy karoserii i podzespoły pojazdów różnych marek. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 32 lat, którzy byli wcześniej notowani za różne przestępstwa kryminalne. Sprawcy przyznali się do kradzieży samochodu.
Dochodzeniowy ustalili również, że jeden z zatrzymanych mężczyzn, 28-latek ma na swoim koncie także kradzież audi A6 o wartości 20 tysięcy złotych. Samochód został skradziony w okolicach Opoczna w maju ubiegłego roku.
Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Za włamanie i kradzież samochodów zatrzymanym może grozić nawet 10 lat więzienia.
(KWP w Kielcach / mw)
Video
- Defibrylator AED – jak ratować ludzkie życie? Film szkoleniowy
- Ucieczkę przed policjantami motocyklista zakończył w rowie
- Brawurowa jazda motocyklistów
- Wykroczenie na niebezpiecznym odcinku drogi
- Biły się przed komendą
- Pomóżmy seniorom, aby nie padli ofiarami oszustów!
- Prawie dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość
- Doskonalą swoje umiejętności w CSP
- Warsztaty szkoleniowe z zakresu medycyny taktycznej
- Przygotowania policjantów do EURO 2012
- Lotnictwo w Policji
- Przekroczył prędkość o 100 kilometrów
Aktualności z województw
- Wrocław - 23.05.2012Uwaga na fałszywych kontrolerów gaśnic
- Bydgoszcz - 23.05.2012Pobili gimnazjalistę, bo nie chciał dać telefonu
- Opole - 23.05.2012Odpowie za posiadanie kokainy
- KSP - 23.05.2012Areszt za groźby
- KSP - 23.05.2012Odpowiedzą za włamanie do mieszkania
- Bydgoszcz - 23.05.2012Zakaz stadionowy za odpalenie świecy dymnej
- Opole - 23.05.2012Hodował marihuanę
- Wrocław - 23.05.2012Zatrzymani za przestępstwa gospodarcze
- Bydgoszcz - 23.05.2012Sprawcy pobicia zatrzymani
- Olsztyn - 23.05.2012Myślał, że w kominiarce będzie bezkarny


























do góry
mapa serwisu
Biuletyn Informacji Publicznej