Na nagraniu z monitoringu widoczny jest jedenastolatek poruszający się hulajnogą elektryczną. Chłopiec wyjeżdża z chodnika znajdującego się po prawej stronie jezdni, patrząc w kierunku jazdy autobusu, a następnie bez zatrzymania wjeżdża na oznakowane przejście dla pieszych. W tym samym czasie przez przejście przejeżdża autobus komunikacji miejskiej. Dochodzi do potrącenia jedenastolatka, który wraz z hulajnogą przewraca się i dostaje pod pojazd. Na drugiej części nagrania widać chwilę, gdy jedenastolatek o własnych siłach wydostaje się spod autobusu. Mimo bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia chłopiec doznał jedynie powierzchownych otarć i nie odniósł poważniejszych obrażeń.