Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lubartów: Łącznie 150 kg artykułów przekazali policjanci w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Data publikacji 22.12.2019

Łącznie blisko 150 kg artykułów spożywczych, odzieży i zabawek zebrali lubartowscy policjanci, którzy wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie wsparli akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Zebrane artykuły policjanci zawieźli do Lublina, gdzie znajduje się główny magazyn akcji. Przekazane dary z pewnością wspomogą potrzebujące dzieci i umilą nadchodzący świąteczny czas.

Pomoc innym można nieść na wiele różnych sposobów.  W tym wyjątkowym przedświątecznym czasie  policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie włączyli się w przedświąteczną akcję „ Pomóż dzieciom Przetrwać Zimę”.

Policjanci z Zarządu Terenowego NSZZ policjantów pojechali do magazynu głównego w Lublinie, który został zorganizowany dla akcji ,,Pomóż dzieciom Przetrwać Zimę”, aby przekazać zebrane dary.

Pomysłodawcą i koordynatorem zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie był st. sierż. Grzegorz Czerwiński wraz z  mł. asp. Łukaszem Wójcikiem. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać zabawki, ubrania i produkty spożywcze dla dzieci. W zbiórkę włączyła się także młodzież z Zespołu Szkół nr 2 im. ks. Pawła Sanguszki w Lubartowie. W akcję włączyły się także firmy prywatne jak MLEXER oraz Młyn Florek.

Łącznie podczas akcji udało się zebrać ponad 120 kg artykułów spożywczych, 20 kg odzieży, oraz 8 kg zabawek.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób i wsparciu udzielonego przez ludzi dobrych serc zebrane artykuły wspomogą potrzebujące dzieci i umilą ten świąteczny czas.

JS

 

 

Powrót na górę strony
Polska Policja