Podziękowania dla policjantów za odnalezienie 76-latki - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za odnalezienie 76-latki

Data publikacji 26.05.2020

„…postawa i zaangażowanie policjantów z IV i V komisariatu Policji podczas poszukiwań zaginionej zasługują na uznanie i szczególny szacunek. Profesjonalizm i umiejętności okazały się wyjątkowe…” to fragment podziękowań jakie wpłynęły do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie od rodziny zaginionej 76-latki. Poszukiwania schorowanej kobiety trwały do późnych godzin nocnych. Przemarznięta i zdezorientowana kobieta została odnaleziona na obrzeżach miasta.

Starsza kobieta opuściła jeden z lubelskich szpitali wieczorem 13 maja. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, że 76-latka jest osobą schorowaną, mającą problemy z pamięcią i orientacją w terenie. W związku z tymi informacjami w poszukiwania zaangażowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Intensywne działania trwały kilka godzin. Funkcjonariusze sukcesywnie przeczesywali kolejne ulice. Zaangażowanie i determinacja przyniosły oczekiwane efekty około godziny 2:00 w nocy. Przemarznięta i zdezorientowana kobieta została odnaleziona przez policjantów z "piątki" na obrzeżach Lublina. Trafiła pod opiekę najbliższych.  

Działania mundurowych którzy brali udział w poszukiwaniach zostały docenione przez rodzinę zaginionej. Do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania w których czytamy m.in. „…postawa i zaangażowanie policjantów z IV i V komisariatu Policji podczas poszukiwań zaginionej zasługują na uznanie i szczególny szacunek. Profesjonalizm i umiejętności okazały się wyjątkowe…”

K.G.

Powrót na górę strony
Polska Policja