Dolnośląski policjant najlepszym trenerem sztuk walki na Mistrzostwach Świata K-1 w Londynie

Data publikacji 18.09.2014

W dniach 12 - 14 września 2014 r. w Londynie odbyły się Mistrzostwa Świata K-1. Oficer legnickiej komendy - nadkom. Zbigniew Prych otrzymał od organizatorów Złoty Medal dla najlepszego trenera mistrzostw. W zawodach uczestniczyło 250 sportowców z całego świata. Wszyscy zawodnicy trenowani przez policjanta, którzy wystartowali w mistrzostwach, wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.

Kolejny sukces nadkom. Zbigniewa Prycha z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Naczelnik Wydziału Prewencji, będący jednocześnie trenerem sportów walki, uczestniczył wraz z trzema trenowanymi przez siebie zawodnikami w Mistrzostwach Świata K-1 w Londynie.

Wszyscy podopieczni trenera - policjanta wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wagowych, a on sam zdobył Złoty Medal, jako najlepszy trener całych mistrzostw.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Impreza tej rangi zgromadziła aż 250 sportowców z 25 państw. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów sportowych i zawodowych.