Aktualności

 • Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie zlikwidowali na terenie powiatu dziuplę samochodową. Na gorącym uczynku rozbierania na części samochodów skradzionych w Niemczech, zatrzymali dwie osoby. Mężczyźni usłyszeli już zarzut paserstwa. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

  Dodano: 20.11.2014Radom
 • Uratowany przez policjantkę

  Policjantka uratowała życie 35-latkowi, mieszkańcowi powiatu płockiego, który wczoraj, 18 listopada, targnął się na własne życie. Pomimo stwierdzenia u mężczyzny braku tętna funkcjonariuszka podjęła wobec niego akcję reanimacyjną.

  Dodano: 19.11.2014Radom
 • Medale i odznaczenia dla policjantów i pracowników policji

  Policjantki, policjanci, pracownicy Policji garnizonu mazowieckiego odebrali dziś z rąk Wicewojewody Mazowieckiego Dariusza Piątka oraz Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Cezarego Popławskiego medale i odznaczenia. To wyróżnienia za wzorową, pełną poświęcenia służbę na rzecz społeczeństwa. Uhonorowano także cywili, którzy w swojej działalności wspierają Policję.

  Dodano: 19.11.2014Radom
 • Aresztowany za rozbój i usiłowanie zgwałcenia

  Policjanci z wydziału wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 27-latka za rozbój i usiłowanie zgwałcenia. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za przestępstwa, których się dopuścił, odpowie w warunkach recydywy, ponieważ kilka miesięcy temu wyszedł z zakładu karnego.

  Dodano: 18.11.2014Radom
 • Pijany kierowca na krajowej „ósemce” zatrzymany przez innych kierowców

  Nietrzeźwy mężczyzna kierował samochodem mając w organizmie prawie 4 promile alkoholu. Został zatrzymany przez innych kierujących i przekazany policjantom. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

  Dodano: 17.11.2014Radom Wideo
 • Przekazali nagrodę potrzebującym

  Drużyna KWP zs. w Radomiu, która zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej, przekazała nagrodę Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Mazowieccy policjanci starają się cały czas wspierać podopiecznych fundacji.

  Dodano: 17.11.2014Radom
 • Niebezpieczną jazdą uzbierał 48 punktów karnych

  Niebezpieczną jazdą uzbierał 48 punktów karnych

  23-letni kierowca z województwa lubelskiego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej stracił prawo jazdy – to wynik pościgu policyjnego jaki miał miejsce na krajowej „siedemnastce”.

  Dodano: 13.11.2014Radom Wideo
 • Koniec sezonu motocyklowego

  Niższe temperatury i znacznie gorsze warunki atmosferyczne powodują, że z dróg znikają motocykle. Jaki był tegoroczny sezon dla motocyklistów?

  Dodano: 07.11.2014Radom
 • Policjanci z Płocka proszą o pomoc w ustaleniu danych osobowych mężczyzny

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą czynności w sprawie ustalenia danych osobowych mężczyzny, który od 31 października przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

  Dodano: 05.11.2014Radom
 • Grupa oszukujących "na wnuczka" trafiła do aresztu

  Policjanci z Ostrołęki, Gdyni oraz CBŚP z Gdańska zatrzymali trzech podejrzanych o udział w grupie oszukującej "na wnuczka". W wyniku działań oszustów mieszkańcy powiatu ostrołęckiego stracili 140 tys. złotych. Wobec podejrzanych sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zatrzymanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

  Dodano: 03.11.2014Radom , CBŚP, Gdańsk Wideo
 • Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

  Kierowca ciężarówki, zabierając kluczyki, uniemożliwił dalszą jazdę kompletnie pijanemu mężczyźnie. Ten jednak nie dawał za wygraną, poszedł do znajdującego się w pobliżu domu, przyniósł zapasowy komplet kluczyków i zjechał z drogi na swoją posesję. Tam już zajęli się nim policjanci. Okazało się, że nieodpowiedzialny kierowca miał w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu.

  Dodano: 31.10.2014Radom
 • Areszt za usiłowanie zabójstwa

  W połowie października w Ciechanowie, dwaj mężczyźni napadli na 22-latka, który został bardzo dotkliwie pobity, odnosząc bardzo poważne obrażenia. Dwaj sprawcy zbiegli wtedy przed przyjazdem policji, ale zostali zatrzymani kilka dni temu. Zebrany materiał dowodowy pozwoliły przedstawić im zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

  Dodano: 30.10.2014Radom
 • Ponad pół kilograma narkotyków i dwumetrowy krzak konopi

  Ponad pół kilograma suszu marihuany zabezpieczyli sokołowscy kryminalni. Narkotyki znaleziono u dwóch mężczyzn, mieszkańców gminy Jabłonna Lacka. U innego mieszkańca tej samej gminy funkcjonariusze znaleźli rosnący ponad dwumetrowy krzew konopi indyjskich.

  Dodano: 28.10.2014Radom
 • Posiadał kilkadziesiąt porcji narkotyków

  Mławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi oraz dwie inne osoby, które próbowały uniemożliwić policjantom wejście do mieszkania, gdzie przechowywane były środki odurzające.

  Dodano: 07.05.2013Radom
 
 

Kategorie