Aktualności

 • Zatrzymany oszust internetowy poszukiwany 5 listami gończymi

  Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali na terenie Warszawy 28-letniego mieszkańca gm. Siedlce poszukiwanego 5 listami gończymi. Siedlczanin poszukiwany był przez prokuratury z całego kraju do odbycia kary 16 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa internetowe.

  Dodano: 15.09.2014Radom
 • Zatrzymania, prawie 2 kg amfetaminy i areszty

  Policjanci z Sochaczewa i radomskiej Komendy Wojewódzkiej, przy wsparciu antyterrorystów, rozbili grupę podejrzaną o handel narkotykami na dużą skalę na terenie Sochaczewa. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie dwa kilogramy amfetaminy oraz ćwierć kilograma marihuany. W stosunku do zatrzymanych zapadły już wnioski o areszty. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

  Dodano: 15.09.2014Radom
 • "Życiodajny krwioobieg” oplótł Radom

  Prawie 70 osób oddając ponad 30 litrów krwi wsparło akcję "Życiodajny krwioobieg”, która odbyła się 13 września w Radomiu. Jej organizatorzy, wśród których nie zabrakło mazowieckich policjantów, promowali wśród mieszkańców miasta honorowe krwiodawstwo oraz zasady udzielania pierwszej pomocy. Był to też czas podsumowania dziesięciu lat krwiodawstwa wśród policjantów i pracowników cywilnych KWP zs. w Radomiu.

  Dodano: 14.09.2014Radom
 • Otwarcie nowej siedziby Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce

  W Ostrołęce otworzono nową siedzibę Komendy Miejskiej Policji. W uroczystości wziął udział szef polskiej Policji generalny inspektor Marek Działoszyński i wielu innych znamienitych gości. Koszt budowy tego nowoczesnego obiektu, w którym ma pracować 355 osób, to ponad 41 mln zł. Nowa siedziba komendy zapewni większy komfort pracy funkcjonariuszom i pracownikom Policji, ale przede wszystkim odpowiednie warunki do przyjmowania interesantów.

  Dodano: 11.09.2014Radom
 • A to był przebieraniec…

  Sochaczewscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Elbląga, który w stroju przypominającym mundur policyjny zatrzymywał na drodze w Dębsku samochody do kontroli drogowej. Dacia, którą poruszał się mężczyzna miała oznaczenia "drogówki" oraz sygnalizację świetlną charakterystyczną dla radiowozów Za podawanie się za funkcjonariusza publicznego grozi zatrzymanemu rok więzienia.

  Dodano: 10.09.2014Radom
 • Policjanci zawsze gotowi pomagać

  Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim korzystając z lokalizacji GPS odnalazł w lesie mężczyznę, w Ciechanowie policjant powstrzymał kobietę przed skokiem z wiaduktu.

  Dodano: 05.09.2014Radom
 • Uciekał przed policją stwarzając ogromne zagrożenie dla innych. W efekcie „zarobił” 128 punktów karnych

  Policjanci z garwolińskiej drogówki po pościgu zatrzymali 37-letniego kierowcę audi, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli i uciekając łamał przepisy stwarzając realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

  Dodano: 05.09.2014Radom Wideo
 • Policjant uratował mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo

  Policjant z mławskiego Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego uratował życie mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo. Aby dostać się do potrzebującego pomocy mławianina, musiał wyważyć drzwi do mieszkania.

  Dodano: 02.09.2014Radom
 • Ponad 250 gramów haszyszu nie trafi na rynek

  Policjanci z wydziału kryminalnego siedleckiej komendy zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich. Jedna z nich znajdowała się w pokoju mieszkania w bloku i prowadzona była w specjalnie do tego celu przystosowanym namiocie. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat. Policjanci zabezpieczyli 130 krzewów konopi indyjskich oraz ponad 250 gramów haszyszu i kilkadziesiąt gramów marihuany.

  Dodano: 29.08.2014Radom
 • Przemycali narkotyki z Czech - wpadli pod Płockiem

  Policjanci z Płocka i radomskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o przemyt narkotyków z Czech. Funkcjonariusze znaleźli narkotyki w samochodzie i w miejscach zamieszkania zatrzymanych. Dwóch z nich już zostało tymczasowo aresztowanych.

  Dodano: 27.08.2014Radom
 • Konwojowany 2014

  Zamach na sędziego podczas rozprawy, próba ucieczki oraz samookaleczenie osoby konwojowanej to jedne z nielicznych epizodów ćwiczeń dowódczo-sztabowych „Konwojowany 2014”, przeprowadzonych dziś przez wydział konwojowy KWP z siedzibą w Radomiu.

  Dodano: 26.08.2014Radom
 • Podejrzany o czyny pedofilskie

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu namierzyli i zatrzymali na terenie województwa śląskiego mężczyznę, który podając się w kontaktach telefonicznych za lekarza ginekologa, nakłonił 13-latkę do wykonania i przesłania swoich intymnych zdjęć. Mężczyzna usłyszał już zarzut składania przez telefon małoletnim poniżej 15 roku życia propozycji produkowania i utrwalania treści pornograficznych. Grozi mu za to do dwóch lat więzienia.

  Dodano: 26.08.2014Radom
 • Policjanci odzyskali volkswagena skradzionego w Niemczech

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odzyskali volkswagena multivana o wartości prawie 20 tys. euro, który został skradziony w minioną środę w Niemczech. Mundurowi zatrzymali także troje obywateli Litwy, którzy poruszali się pojazdem.

  Dodano: 25.08.2014Radom
 • Areszty za fałszowanie pieniędzy

  Za fałszowanie pieniędzy i wprowadzanie ich do obiegu odpowiedzą przed sądem młodzi mężczyźni ustaleni i zatrzymani przez radomskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt komputerowy, który służył zatrzymanym do tego przestępczego procederu. Jak ustalono, podejrzani płacili fałszywkami w małych sklepach na terenie powiatu radomskiego. Czterech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych.

  Dodano: 22.08.2014Radom
 • Podejrzany o handel podrabianymi elektronarzędziami w rękach policjantów

  Ostrołęccy policjanci zatrzymali 31-letniego obywatela Słowacji w czasie, gdy ten proponował klientom jednego ze sklepów zakup podrabianych elektronarzędzi. Funkcjonariusze zabezpieczyli wkrętarki, młoty oraz ponad 100 naklejek z nazwami znanych producentów sprzętu mechanicznego.

  Dodano: 21.08.2014Radom
 • Napadł na sklep, został zatrzymany po kilkudziesięciu minutach

  Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, który dzisiaj rano sterroryzował kasjerkę jednego ze sklepów na terenie gminy Wiskitki, a następnie okradł. Policjanci z Żyrardowa już w godzinę po przestępstwie zatrzymali podejrzanego o ten czyn.

  Dodano: 20.08.2014Radom
 • Posiadał kilkadziesiąt porcji narkotyków

  Mławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi oraz dwie inne osoby, które próbowały uniemożliwić policjantom wejście do mieszkania, gdzie przechowywane były środki odurzające.

  Dodano: 07.05.2013Radom
 
 

Kategorie