Aktualności

 • Areszt za posiadanie narkotyków

  Za posiadanie znacznych ilości narkotyków odpowie 33-letni mieszkaniec Radomia. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu, którzy zabezpieczyli blisko pół tysiąca porcji marihuany. Funkcjonariusze znaleźli też u niego papierosy, tytoń i spirytus, oczywiście wszystko bez akcyzy. Sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

  Dodano: 21.04.2015Radom
 • Międzynarodowa współpraca policjantów doprowadziła do odzyskania skradzionej w Wielkiej Brytanii wartościowej maszyny

  Szybki przekaz informacji i koordynacja działań policjantów z Wielkiej Brytanii i z Polski doprowadziły do odzyskania wartościowej, specjalistycznej maszyny figurującej jako skradziona w europejskiej bazie danych SIS. Radomscy funkcjonariusze odnaleźli ją podczas transportu na wschód Polski.

  Dodano: 20.04.2015Radom
 • Akcja "Dwa wymazy i do bazy"

  Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Radomiu podczas akcji „Dwa wymazy i do bazy” zarejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku i komórek macierzystych. Policjanci angażują się w wiele akcji, których celem jest ratowanie ludzkiego życia.

  Dodano: 20.04.2015Radom
 • Zatrzymano 6 członków grupy przestępczej

  Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu zatrzymali 6 członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się nielegalną produkcją wyrobów tytoniowych. Ujawniono tytoń i papierosy o szacunkowej wartości ponad 6 mln zł oraz maszyny do produkcji papierosów.

  Dodano: 17.04.2015 Wideo
 • Zatrzymany sprawca fałszywego alarmu bombowego

  Mławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu, który powiadomił telefonicznie, że na terenie szkoły podstawowej w gminie Wiśniewo podłożył ładunek wybuchowy. Ewakuowano ponad 100 osób. Sprawcy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

  Dodano: 16.04.2015Radom
 • Pierwszy miesiąc z e-Policjantem

  Od 2 marca w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku funkcjonuje strona internetowa e-Policjant. Przez cały marzec strona miała ponad 1000 odsłon. Przy pomocy e-Policjanta mieszkańcy przekazali policjantom 20 informacji, które zostały wykorzystane m.in. podczas dyslokowania służby w miejsca zagrożone.

  Dodano: 15.04.2015Radom
 • Odpowie za sutenerstwo

  Płoccy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o czerpanie korzyści z nierządu. Wobec zatrzymanego decyzją prokuratora został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za przestępstwo jakiego się dopuścił grozi mu nawet 3 lat pozbawienia wolności.

  Dodano: 13.04.2015Radom
 • Zatrzymani za czynną napaść na policjantów

  Dwóch mężczyzn zatrzymali szydłowieccy funkcjonariusze w związku z czynną napaścią na policjantów i uszkodzeniem ciała policjanta i sanitariusza karetki pogotowia. Podejrzani zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

  Dodano: 09.04.2015Radom
 • Policjanci przed świętami dotarli z darami do potrzebujących

  Płońscy policjanci i pracownicy cywilni wsparli przed Wielkanocą ubogie rodziny, przekazując im zebrane wcześniej dary. Tym razem były to produkty żywnościowe, w tym m.in. słodycze. To kolejna podobna akcja płońskich policjantów.

  Dodano: 03.04.2015Radom
 • Motocyklista stracił prawo jazdy

  W Wyszkowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem 16-letniego motocyklisty. Tym razem zakończyło się tylko niegroźnym stłuczeniem nogi, jednak kierujący motocyklem stracił prawo jazdy. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring miejski.

  Dodano: 02.04.2015Radom Wideo
 • Zabezpieczyli tytoń, krajankę i papierosy

  Płoccy policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 tys. paczek papierosów i 4,5 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Wartość nieopłaconego podatku akcyzowego za te wyroby to kwota blisko 27 tys. złotych. Z kolei radomscy kryminalni na prywatnej posesji zabezpieczyli ponad 250 kg liści tytoniu i ok. 3 kg krajanki tytoniowej. 51-letni właściciel tych przedmiotów trafił do policyjnej celi.

  Dodano: 01.04.2015Radom
 • Zlikwidowali plantację i zabezpieczyli pół kilograma marihuany i amfetaminę

  Zabezpieczanie ponad pół kilograma marihuany i 20 gramów amfetaminy, zlikwidowanie uprawy konopi wraz z profesjonalnym sprzętem potrzebnych do ich produkcji, to efekt skutecznych działań policjantów z ostrołęckiego wydziału kryminalnego. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby.

  Dodano: 30.03.2015Radom
 • Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

  Dzięki reakcji innych kierowców udało się zatrzymać nietrzeźwego 30-latka, który samochodem przewoził dziesięciomiesięcznego syna. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Z kolei w Gostyninie w trakcie policyjnej akcji trzeźwość został zatrzymany kierowca autobusu, który miał blisko 0,7 promila w organizmie.

  Dodano: 30.03.2015Radom
 • Posiadał kilkadziesiąt porcji narkotyków

  Mławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi oraz dwie inne osoby, które próbowały uniemożliwić policjantom wejście do mieszkania, gdzie przechowywane były środki odurzające.

  Dodano: 07.05.2013Radom
 
 

Kategorie