Aktualności

 • Usiłował wręczyć łapówkę, trafił do aresztu

  Pijany 41-latek trafił do policyjnego aresztu po tym, jak po zatrzymaniu przez policjantów usiłował wręczyć im łapówkę w zamian za odstąpienie od prowadzonych czynności. Mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  Dodano: 22.04.2014Radom
 • Znęcali się nad rodzinami. Zostali aresztowani

  Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 53-letni mieszkaniec gminy Zatory, który znęcał się nad swoją rodziną. Mężczyzna został zatrzymany przez pułtuskich policjantów. Trzy najbliższe miesiące spędzi też w areszcie 53-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, który od kilku lat znęcał się nad rodziną. Do aresztu trafił także 55-latek z Kazanowa. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia. Podobnie, jak mieszkańcowi gminy Sadowne, który także zastraszał rodzinę.

  Dodano: 19.04.2014Radom
 • Skontrolowali targowiska przed świętami

  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu wraz z inspektorami Urzędu Kontroli Skarbowej w Kielcach przeprowadzili w ostatnich dniach kontrolę targowisk na terenie Radomia oraz okolic pod względem legalności prowadzonej działalności gospodarczej przez obywateli innych państw. Kontrola zakończyła się m.in. nałożeniem mandatów karnych na 16 tys. zł oraz zatrzymaniem nietrzeźwego kierowcy.

  Dodano: 17.04.2014Radom
 • Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

  Mławscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich, którą prowadzono w jednym z budynków mieszkalnych na terenie powiatu mławskiego. Policjanci zabezpieczyli 90 krzewów konopi oraz ponad 300 gramów suszu. Zatrzymali również mężczyznę podejrzanego o uprawę marihuany.

  Dodano: 16.04.2014Radom
 • Zatrzymali włamywacza i odzyskali samochód

  Siedleccy policjanci zatrzymali po pościgu 26-letniego mężczyznę, który włamał się do domu jednorodzinnego i skradł m.in. samochód. Mężczyzna był wielokrotnie notowany za kradzieże i włamania. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

  Dodano: 16.04.2014Radom
 • Wpadka narkotykowego kuriera

  Ponad 5 kilogramów marihuany znaleźli policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu w ciężarówce, która przyjechała do Polski z Holandii. Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który już trafił na dwa miesiące do aresztu.

  Dodano: 15.04.2014Radom Wideo
 • Ostrołęccy policjanci zapobiegli tragedii

  Ostrołęccy policjanci obezwładnili mężczyznę, który zablokował skrzyżowanie w centrum miasta przystawiając sobie broń do głowy. Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu ostrołęckiego powiatu trafił do policyjnego aresztu.

  Dodano: 11.04.2014Radom
 • Zabezpieczyli 100 tys. sztuk papierosów z przemytu

  Dzielnicowi z KP I w Radomiu zabezpieczyli 100 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz 17 kg krajanki tytoniowej. Do sprawy zatrzymano 2 kobiety. Dodatkowo u młodszej z nich policjanci znaleźli narkotyki oraz banderole.

  Dodano: 10.04.2014Radom
 • Czterech fałszywych „wnuczków” zatrzymanych

  Płońscy kryminalni ustalili dane czterech osób podejrzanych o oszustwa metodą „na wnuczka”. Zatrzymani to mieszkańcy Warszawy, działający prawdopodobnie na terenie całego województwa mazowieckiego. Dwóch podejrzanych trafiło już do aresztu.

  Dodano: 08.04.2014Radom
 • Na podstawie monitoringu ustalono podejrzanych o kradzież sklepową

  Białobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kilkanaście kradzieży sklepowych. Do ich ustalenia doszło po opublikowaniu nagrania monitoringu sklepowego po ostatnim popełnionym przestępstwie. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Za przestępstwo kradzieży do 5 lat więzienia.

  Dodano: 04.04.2014Radom Wideo
 • Nieodpowiedzialny żart licealisty

  Gostynińscy policjanci zaledwie w kilkanaście minut od zgłoszenia ustalili sprawcę nieodpowiedzialnego żartu, jaki zafundował swoim kolegom 17-letni mieszkaniec gm. Gostynin. Uczeń w trakcie zajęć szkolnych rozpylił gaz pieprzowy.

  Dodano: 03.04.2014Radom
 • 38 punktów karnych dla motocyklisty

  Gostynińscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem kawasaki. Mężczyźnie po szalonej jeździe zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od pojazdu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

  Dodano: 02.04.2014Radom Wideo
 • Zagrali w tenisa w międzynarodowym składzie

  Maciej Rakowicz z Bydgoszczy zwyciężył w II Otwartych Mistrzostwach Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, które odbyły się w miniony weekend w Radomiu. Zawody zostały zorganizowane przez Region IPA Radom oraz Integracyjny Klub Tenisa Stołowego BROŃ Radom. Imprezę objął patronatem honorowym Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji w Radomiu, Prezydent Miasta Radomia oraz Prezydent Sekcji Polskiej IPA.

  Dodano: 31.03.2014Radom
 • Konferencja i ćwiczenia "Bezpieczeństwo obiektów cywilnych i wojskowych w trakcie imprez masowych w kontekście zagrożeń terrorystycznych"

  W ramach dwudniowej konferencji zorganizowanej przez Laboratorium Kryminalistyczne KWP zs. w Radomiu na temat „Bezpieczeństwa obiektów cywilnych i wojskowych w trakcie imprez masowych w kontekście zagrożeń terrorystycznych” na lotnisku 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego odbyły się ćwiczenia obrazujące poruszaną tematykę.

  Dodano: 28.03.2014Radom Wideo
 • Był poszukiwany za zabójstwo – jest w rękach Policji

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu zatrzymali Piotra S., poszukiwanego listem gończym za zabójstwo w sylwestrową noc na terenie Sochaczewa. Za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

  Dodano: 27.03.2014Radom
 • Debiut na scenie

  Edyta Podkowa z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP zs. w Radomiu zagrała jedną z głównych ról w spektaklu Teatru Resursa „Byłem przez cztery miesiące w Amsterdamie". W ubiegły piątek odbyła się premiera przedstawienia.

  Dodano: 25.03.2014Radom
 • Posiadał kilkadziesiąt porcji narkotyków

  Mławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi oraz dwie inne osoby, które próbowały uniemożliwić policjantom wejście do mieszkania, gdzie przechowywane były środki odurzające.

  Dodano: 07.05.2013Radom
 
 

Kategorie