Aktualności

 • Ponad 250 gramów haszyszu nie trafi na rynek

  Policjanci z wydziału kryminalnego siedleckiej komendy zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich. Jedna z nich znajdowała się w pokoju mieszkania w bloku i prowadzona była w specjalnie do tego celu przystosowanym namiocie. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat. Policjanci zabezpieczyli 130 krzewów konopi indyjskich oraz ponad 250 gramów haszyszu i kilkadziesiąt gramów marihuany.

  Dodano: 29.08.2014Radom
 • Przemycali narkotyki z Czech - wpadli pod Płockiem

  Policjanci z Płocka i radomskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o przemyt narkotyków z Czech. Funkcjonariusze znaleźli narkotyki w samochodzie i w miejscach zamieszkania zatrzymanych. Dwóch z nich już zostało tymczasowo aresztowanych.

  Dodano: 27.08.2014Radom
 • Konwojowany 2014

  Zamach na sędziego podczas rozprawy, próba ucieczki oraz samookaleczenie osoby konwojowanej to jedne z nielicznych epizodów ćwiczeń dowódczo-sztabowych „Konwojowany 2014”, przeprowadzonych dziś przez wydział konwojowy KWP z siedzibą w Radomiu.

  Dodano: 26.08.2014Radom
 • Podejrzany o czyny pedofilskie

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu namierzyli i zatrzymali na terenie województwa śląskiego mężczyznę, który podając się w kontaktach telefonicznych za lekarza ginekologa, nakłonił 13-latkę do wykonania i przesłania swoich intymnych zdjęć. Mężczyzna usłyszał już zarzut składania przez telefon małoletnim poniżej 15 roku życia propozycji produkowania i utrwalania treści pornograficznych. Grozi mu za to do dwóch lat więzienia.

  Dodano: 26.08.2014Radom
 • Policjanci odzyskali volkswagena skradzionego w Niemczech

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej odzyskali volkswagena multivana o wartości prawie 20 tys. euro, który został skradziony w minioną środę w Niemczech. Mundurowi zatrzymali także troje obywateli Litwy, którzy poruszali się pojazdem.

  Dodano: 25.08.2014Radom
 • Areszty za fałszowanie pieniędzy

  Za fałszowanie pieniędzy i wprowadzanie ich do obiegu odpowiedzą przed sądem młodzi mężczyźni ustaleni i zatrzymani przez radomskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt komputerowy, który służył zatrzymanym do tego przestępczego procederu. Jak ustalono, podejrzani płacili fałszywkami w małych sklepach na terenie powiatu radomskiego. Czterech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych.

  Dodano: 22.08.2014Radom
 • Podejrzany o handel podrabianymi elektronarzędziami w rękach policjantów

  Ostrołęccy policjanci zatrzymali 31-letniego obywatela Słowacji w czasie, gdy ten proponował klientom jednego ze sklepów zakup podrabianych elektronarzędzi. Funkcjonariusze zabezpieczyli wkrętarki, młoty oraz ponad 100 naklejek z nazwami znanych producentów sprzętu mechanicznego.

  Dodano: 21.08.2014Radom
 • Napadł na sklep, został zatrzymany po kilkudziesięciu minutach

  Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, który dzisiaj rano sterroryzował kasjerkę jednego ze sklepów na terenie gminy Wiskitki, a następnie okradł. Policjanci z Żyrardowa już w godzinę po przestępstwie zatrzymali podejrzanego o ten czyn.

  Dodano: 20.08.2014Radom
 • Kolejny sportowy sukces grójeckich policjantów

  W niedzielę 17 sierpnia 2014 roku kolejny raz policjanci z Grójca wystartowali w III Edycji Volvo Triathlon Series w Chodzieży. Zajęli znakomite drugie miejsce, czym poprawili swój ostatni wynik.

  Dodano: 18.08.2014Radom
 • 20 punktów karnych za stworzenie groźnej sytuacji na drodze

  25-latek kierujący fordem focusem na przejściu dla pieszych ominął pieszego, wjechał na pas jezdni, którym poruszały się pojazdy w przeciwnym kierunku, rozmawiając w trakcie tych manewrów przez telefon komórkowy. Świadkami zachowania młodego kierowcy byli policjanci, którzy natychmiast interweniowali, a groźną sytuację zarejestrował miejski monitoring.

  Dodano: 14.08.2014Radom Wideo
 • Pobicie w oku kamery - szybko zatrzymani napastnicy

  Płońscy policjanci zatrzymali tuż po zdarzeniu dwóch sprawców pobicia 31-latka. Całe zajście nagrane zostało przez przejeżdżający wideorejestrator zamontowany w radiowozie. Napastnikom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

  Dodano: 14.08.2014Radom
 • Policjant z Wyszkowa wicemistrzem świata filipińskich sztuk walki

  Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie zdobył tytuł wicemistrza świata w walce na kije podczas XIII Mistrzostw Świata Filipińskich Sztuk Walki, które odbyły się w dniach 23-27 lipca 2014 roku na Węgrzech.

  Dodano: 13.08.2014Radom
 • Służba polskich policjantów na chorwackim wybrzeżu

  Sierżant Arkadiusz Król z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu jest jednym z czterech polskich funkcjonariuszy, którzy patrolują chorwackie wybrzeże. Policjanci mają już na swoim koncie obsługę wypadku drogowego i interwencje związane z awanturami domowymi. Patrole w rejonie miasta Zadar i Trogir, gdzie każdego roku spędza wakacje tysiące turystów z Polski potrwają do końca sierpnia.

  Dodano: 12.08.2014Radom
 • Justyna Kozdryk mistrzynią Europy

  Justyna Kozdryk, pracownica cywilna Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, wywalczyła w czeskim Pilznie tytuł mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów. To kolejny sukces sportowy naszej koleżanki. Gratulujemy!

  Dodano: 11.08.2014Radom
 • Posiadał kilkadziesiąt porcji narkotyków

  Mławscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi oraz dwie inne osoby, które próbowały uniemożliwić policjantom wejście do mieszkania, gdzie przechowywane były środki odurzające.

  Dodano: 07.05.2013Radom
 
 

Kategorie