Aresztowana za zabójstwo - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz

Aresztowana za zabójstwo

Data publikacji 29.06.2015

Zatrzymana przez lipnowskich policjantów 48-latka usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa swojego partnera. Kobieta jest podejrzana o śmiertelne ugodzenie nożem 50-latka. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi do 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego więzienia.

Przypomnijmy: w piątek (26.06.15) około 18.00 dyżurny lipnowskiej policji został powiadomiony przez dyspozytora pogotowia, że otrzymali oni wezwanie do mężczyzny z ranami kłutymi klatki piersiowej. Niestety, przybyły na miejsce zespół medyczny stwierdził zgon 50-letniego mieszkańca gminy Lipno.

Na miejscu tragedii, policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody. Funkcjonariusze przesłuchiwali osoby mogące mieć w tej sprawie informacje. Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 48-letnią partnerkę ofiary oraz dwóch mężczyzn ( 33 i 42 latka).

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że do tragedii doszło podczas kłótni pomiędzy parą. Obaj mężczyźni, po wykonaniu niezbędnych czynności, zostali zwolnieni. Kobieta natomiast, na bazie zgromadzonego materiału dowodowego, usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa swojego konkubenta.

Kryminalni doprowadzili podejrzaną 48-latkę do Sądu Rejonowego w Lipnie, gdzie zapadła decyzja o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za zabójstwo należy się liczyć z karą nawet dożywotniego więzienia.  

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • Zatrzymana prowadzona przez policjantów
  • Zatrzymana prowadzona przez policjantów
  • Zatrzymana prowadzona przez policjantów
Powrót na górę strony
Polska Policja