Kryminalni ponownie uderzyli w narkotykowy biznes - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz

Kryminalni ponownie uderzyli w narkotykowy biznes

Kryminalni z Wydziału Narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy po raz kolejny uderzyli w podziemie narkotykowe. Policjanci zabezpieczyli blisko kilogram zakazanych substancji psychoaktywnych. Do sprawy zatrzymali 25-letniego bydgoszczanina. Podejrzany odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wczoraj (03.02.2016) policjanci z wydziału narkotykowego weszli do jednego z mieszkań na bydgoskich Wyżynach. Nie bez przyczyny skontrolowali wytypowane mieszkanie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że jeden z domowników może posiadać i zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Podczas przeszukania wszystko się potwierdziło.

Kryminalni znaleźli w kuchni, a dokładnie w lodówce i zamrażarce, zbrylowaną białą substancję zapakowaną w kilka woreczków. Ponadto na mikrofalówce, w pudełku, znaleźli 12 woreczków wypełnionych suszem roślinnym, a także kilkadziesiąt pustych tzw. „dilerówek” i trzy wagi elektroniczne. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana o wadze ponad 800g.

Do sprawy został zatrzymany 25-latek. Śledczy z bydgoskiej komendy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje już prokurator.

(KWP w Bydgoszczy / ak)

  • Kryminalni uderzyli w narkotykowy biznes #1
  • Kryminalni uderzyli w narkotykowy biznes #2
  • Kryminalni uderzyli w narkotykowy biznes #3
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony