Odnaleziona 33-latka niezdolna do samodzielnej egzystencji - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin

Odnaleziona 33-latka niezdolna do samodzielnej egzystencji

Data publikacji 31.05.2016

W kilkanaście godzin po zgłoszeniu zaginięcia, 33-letnia mieszkanka Dąbrowy Górniczej, przebywająca wraz z rodzicami na terenie powiatu chełmskiego, została szczęśliwie odnaleziona. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy z ochotniczych OSP, straż graniczna, paralotniarz oraz ochotnicy z rzeszowskiego stowarzyszenia STORAT wraz z psem. Kilka minut po godzinie 5:00 pies Ozi wraz ze swoim przewodnikiem odnalazł kobietę na bagnie w kompleksie leśnym.

Wczoraj (30.05.2016) około godziny 18:00 dyżurny chełmskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu osoby. Jak wynikało z zawiadomienia ojca, niezdolna do samodzielnej egzystencji, ubezwłasnowolniona 33-letnia córka samowolnie opuściła miejsce zamieszkania. Niezwłocznie oficer dyżurny zadysponował patrole w miejsce poszukiwań. Zostali zaangażowani chełmscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Granicznej. Na miejsce przybyli również strażacy z miejscowych OSP, rodzina oraz sąsiedzi zaginionej.

Do akcji włączyli się również członkowie Stowarzyszenia STORAT z Rzeszowa wraz z psami oraz paralotniarz z KSP Krasnystaw. Kilka minut po godzinie 5:00 pies Ozi wraz ze swoim przewodnikiem odnalazł kobietę na bagnie w kompleksie leśnym.

(KWP w Lublinie / ms)

Powrót na górę strony
Polska Policja