Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gdańsk

Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzą w czerwcu szkolenia dla strażników miejskich i gminnych z województwa pomorskiego oraz funkcjonariuszy Izby Celnej w Gdyni. Szkolenia te mają na celu właściwe przygotowanie służb do Światowych Dni Młodzieży.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Straży Miejskiej w Gdańsku, mając na uwadze przygotowania do zabezpieczenia Światowych Dni Młodzieży, w ramach współpracy, zaprosili na szkolenia strażników miejskich i gminnych oraz funkcjonariuszy celnych. Uczestniczącym w szkoleniu przekazywane są informacje w zakresie sposobu postępowania w przypadku uzyskania informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego, podstaw psychologicznych uwarunkowań zachowania ludzi w sytuacjach kryzysowych w kontekście zgromadzeń o charakterze masowym, podstawowych informacji w zakresie pobytu cudzoziemca na terenie województwa pomorskiego oraz ogólnych informacji, dotyczących organizowanych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i imprez towarzyszących na terenie województwa pomorskiego.

Funkcjonariusze będą mieli również okazję na wzajemną wymianę doświadczeń.

Szkolenia odbędą się w dniach 6, 8, 29 czerwca br. w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku, 15 czerwca 2016 r. w Szkole Policji w Słupsku, a 17 czerwca w Urzędzie Miejskim w Wejherowie. Łącznie zostanie przeszkolonych kilkuset funkcjonariuszy straży miejskich, gminnych i Izby Celnej.

(KWP w Gdańsku / ms)

  • Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży #1
  • Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży #2
  • Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży #3
  • Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży #4
  • Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży #5
  • Szkolenie przed Światowymi Dniami Młodzieży #6
Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony
Polska Policja