Dolnośląski policjant zajął I miejsce podczas zawodów na Ukrainie – ustanowił tym samym rekord świata w martwym ciągu

Data publikacji 14.06.2016

Naczelnik Sztabu Policji z Legnicy wziął udział w zawodach siódmego pucharu świata Federacji WPA (Word Powerlifting Alliance) w martwym ciągu. Na zawody, które odbywały się na Ukrainie przyjechało ponad 400 zawodników. Podinsp. Przemysław Kozioł wywalczył tytuł mistrzowski w martwym ciągu, w kategorii 100 kilogramów Masters i swoim wynikiem pobił rekord świata.

10 - 12 czerwca 2016 r. odbyły się zawody siódmego pucharu świata Federacji Word Powerlifting Alliance, w martwym ciągu. Ta prestiżowa impreza sportowa zgromadziła ponad 400 siłaczy z wielu krajów. Uczestnikiem był także podinsp. Przemysław Kozioł z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Po wspólnej rywalizacji, Naczelnik Sztabu legnickiej Policji nie miał sobie równych w kategorii wagowej Masters do 100 kilogramów i swoim wynikiem
250 kilogramów, zajął pierwsze miejsce, ustanawiając tym samym nowy rekord świata należący od 2014 roku do Rosjanina.

Jak twierdzi nasz policyjny sportowiec ćwiczy od 15 roku życia, a ostatnie kilka miesięcy to dla niego i jego rodziny czas ogromnego wysiłku i wielu wyrzeczeń w związku z intensywnymi przygotowaniami do tej imprezy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP Wrocław / mm)

• 1
  • 2
  • 3

Film film

Opis filmu: Dolnośląski policjant ustanowił rekord świata w martwym ciągu wygrał zawody na Ukrainie

Pobierz plik film (format mp4 - rozmiar 4.53 MB)