Tragiczny finał libacji alkoholowej - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny finał libacji alkoholowej

Data publikacji 11.08.2016

Nie żyje 44-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna został pobity przez kolegę podczas libacji alkoholowej. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Sprawca dzisiaj usłyszał zarzut, a prokurator wystąpił z wnioskiem o zastosowanie aresztu tymczasowego. Grozi mu kara 12 lat więzienia.

Tragicznie zakończyła się wtorkowa libacja dla 44-letniego mieszkańca Bytomia. Mężczyzna spożywał alkohol wspólnie z kolegami w mieszkaniu przy ulicy Korfantego. W trakcie imprezy między nim, a jednym ze znajomych doszło do kłótni o pieniądze. Właściciel mieszkania został dotkliwie pobity. Głośne hałasy i szczekanie psa obudziły lokatorów budynku, którzy natychmiast powiadomili pogotowie. Nieprzytomny bytomianin został przewieziony do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować mu życia i wczoraj zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Śledczy zatrzymali w sprawie 34-letniego kompana ofiary. Mężczyzna dzisiaj usłyszał zarzut, a prokurator wystąpił z wnioskiem o zastosowanie aresztu tymczasowego. Grozi mu kara 12 lat więzienia.

(KWP Katowice / mm)

  • zatrzymany
  • zatrzymany
  • zatrzymany
Powrót na górę strony
Polska Policja