Odzykane mercedes i volkswagen, warte 160 tys. zł, wróciły do właścicieli - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gorzów Wlkp.

Odzykane mercedes i volkswagen, warte 160 tys. zł, wróciły do właścicieli

Data publikacji 14.12.2016

Sulęcińscy policjanci jednego dnia odzyskali dwa pojazdy ciężarowe - mercedesa sprintera i vw craftera, które skradzione zostały na terenie Niemiec. Auta, łącznie warte 160 tysięcy złotych, wróciły do prawowitych właścicieli. To kolejny w ostatnich tygodniach sukces sulęcińskiej policji w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów.

Sulęcińscy policjanci po raz kolejny dali przykład swojej skuteczności w walce z przestępczością samochodową. Tylko jednego dnia, w niedzielę, 4 grudnia br., podczas patrolu drogi K-22 i K-24 ujawnili porzucone w lesie dwa busy. Były to ciężarowe volkswagen crafter i mercedes sprinter. Okazało się, że samochody były otwarte, a wokół nie było żadnych innych osób. W trakcie czynności okazało się, że zamontowane na pojazdach tablice rejestracyjne pochodzą od innego pojazdu. Same samochody natomiast w systemach policyjnych figurują jako skradzione na terenie Niemiec. Po zakończonych czynnościach na miejscu zdarzenia, pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu, gdzie poddano je szczegółowym oględzinom. Zabezpieczenie śladów w takim wypadku ma istotne znaczenie dla dalszych czynności związanych z zatrzymaniem potencjalnych sprawców kradzieży.

Ciężarowy volkswagen warty 100 tysięcy złotych i mercedes warty 60 tysięcy złotych wróciły już do Niemiec i zostały przekazane prawowitym właścicielom. To kolejny w ostatnich tygodniach sukces sulęcińskiej policji w odzyskiwaniu skradzionych samochodów:

(KWP w Gorzowie / mw)

  • Odzykane mercedes i volkswagen
  • Odzykane mercedes i volkswagen
  • Odzykane mercedes i volkswagen
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja