Wpadł ze znaczną ilością narkotyków - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł ze znaczną ilością narkotyków

Data publikacji 11.09.2017

Kryminalni z Opola zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta. W mieszkaniu miał ponad 300 gramów marihuany i ponad 350 sztuk tabletek MDMA. Mężczyzna dodatkowo uprawiał konopie indyjskie za płotem swojej posesji. Na poczet przyszłych kar śledczy zabezpieczyli ponad 5 tys. złotych. Zatrzymany musi się teraz liczyć z karą nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z Opola zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, że 27-letni mieszkaniec miasta może mieć znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna ten znany był funkcjonariuszom – kilka lat temu został już zatrzymany za posiadania narkotyków.

Kryminalni ustalili miejsce, gdzie 27-latek mógł mieć nielegalne substancje. Podczas przeszukania jednej z zajmowanych przez niego posesji, policjanci znaleźli ponad 300 gramów marihuany oraz ponad 350 sztuk tabletek MDMA. Mężczyzna narkotyki ukryte miał w workach i pudełkach schowanych między innymi na poddaszu. Okazało się również, że za płotem hodował krzewy konopi indyjskich.

27-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Dodatkowo na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 5 tys. złotych znalezionych podczas przeszukania. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat więzienia.

(KWP w Opolu / mw)

  • zabezpieczone środki
  • zabezpieczony susz roślinny
  • zabezpieczony susz roślinny
  • zabezpieczone konopie
  • zabezpieczone konopie
  • zabezpieczone tabletki
Powrót na górę strony
Polska Policja