Samochodowa dziupla zlikwidowana - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KSP

Samochodowa dziupla zlikwidowana

Data publikacji 19.09.2017

Odzyskana toyota land cruiser warta 165 tys. złotych, zlikwidowana złodziejska dziupla oraz zatrzymany mężczyzna podejrzany o paserstwo to wynik ostatnich działań stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Funkcjonariusze na terenie posesji w powiecie wołomińskim zabezpieczyli również części pojazdów, które zostały skradzione m.in. z terenu Serocka i Ożarowa Mazowieckiego.

Zaledwie kilku godzin potrzebowali stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową, aby ustalić, gdzie mogła trafić toyota land cruiser skradziona z terenu Konstancina Jeziornej. Funkcjonariusze uzyskali informację, że pojazd o wartości 165 tys. złotych został odstawiony do dziupli na terenie powiatu wołomińskiego.

Policjanci o godz. 6.00 weszli na posesję, na której terenie znajdowała się  toyota. Odkryto tam także liczne części i elementy karoserii samochodowych, które mogły pochodzić ze skradzionych pojazdów. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. karoserię i tablice rejestracyjne toyoty corolla skradzionej w sierpniu z terenu Serocka oraz części z mitsubishi outlandera, który został ukradziony kilka dni wcześniej z Ożarowa Mazowieckiego.

W budynku gospodarczym  znaleziono również aparaturę do produkcji alkoholu oraz 300 litrów gotowego płynu, który został przekazany do badań. Policjanci zabezpieczyli także susz roślinny oraz krzew konopi indyjskiej. W ich ręce trafił 48-letni Artur W. , który przebywał na terenie posesji.

Mężczyzna usłyszał już trzy zarzuty paserstwa oraz posiadania środków odurzających. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za paserstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

(KSP / jch)

  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja