Podlascy policjanci reprezentowali garnizon w 46. Maratonie w Dębnie

Data publikacji 08.04.2019

42 195 to dystans jaki mieli do pokonania reprezentujący garnizon podlaski policjanci. Starszy posterunkowy Agata Iwanowicz z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie i sierżant sztabowy Marek Bułach z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wzięli udział w 17 Mistrzostwach Polski Policjantów podczas 46. Maratonu Dębno.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie i Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku reprezentowali nasz garnizon podczas 46. Maratonu Dębno. Pokonali koronny dystans 42 195 metrów. Na przebiegnięcie tego dystansu starszy posterunkowy Agata Iwanowicz potrzebowała 3 godziny 49 minut i 19 sekund a sierżant sztabowy Marek Bułach pokonał odległość 42 kilometrów i 195 metrów w czasie 3 godzin 18 minut i 51 sekund. Policjantka z Augustowa zajęła III miejsce w kategorii kobiet, a funkcjonariusz reprezentujący Komendę Miejska Policji w Białymstoku XX miejsce w kategorii mężczyzn w 17 Mistrzostwach Polski Policjantów podczas 46. Maratonu Dębno. Gratulujemy doskonałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.