Skradziony zabytkowy samochód odzyskany przez policjantów - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziony zabytkowy samochód odzyskany przez policjantów

Data publikacji 11.04.2019

Ma prawie 90 lat i został skradziony. Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni odzyskali zabytkowy pojazd marki Rosengart z 1932 roku. W tej sprawie zarzuty popełnienia przestępstwa usłyszał już 34-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Mężczyźnie za kradzież z włamaniem grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bogatyni zostali powiadomieni o włamaniu do garażu na terenie miasta, skąd skradziony został zabytkowy samochód marki Rosengart. Do zdarzenia doszło na początku kwietnia br. Sprawca ukradł wiekowy pojazd pochodzący z 1932 roku. Przestępca w trakcie włamania zabrał również rowery i elektronarzędzia. Straty jakie spowodował szacowane są na niemal 53 tys. zł.

Podjęte w tej sprawie przez policjantów z bogatyńskiego komisariatu czynności doprowadziły od odnalezienia zabytkowego samochodu.

Podejrzany o przestępstwo 34-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

  • odzyskany przez policjantów skradziony zabytkowy samochód - widok z przodu
  • odzyskany przez policjantów skradziony zabytkowy samochód - widok z tyłu
  • odzyskany przez policjantów skradziony zabytkowy samochód - widok z boku
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja