Golubsko- Dobrzyńscy dzielnicowi uratowali życie mężczyzny - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Golubsko- Dobrzyńscy dzielnicowi uratowali życie mężczyzny

Data publikacji 18.04.2019

Golubsko-dobrzyńscy dzielnicowi zaalarmowani przez jednego z przechodniów, wskoczyli do strumienia i wyciągnęli na brzeg nieprzytomnego mężczyznę. Wezwane na miejsce służby medyczne, przetransportowały poszkodowanego do szpitala. Niewątpliwie interwencja policjantów uratowała mężczyźnie życie.

Wczoraj około godziny 22.00 dyżurny golubsko-dobrzyńskiej policji zaalarmowany został przez jednego z mieszkańców o tym, że w strumieniu wody na terenie miasta leży człowiek zanurzony w wodzie. Natychmiast o tym facie zostali powiadomieni dzielnicowi, którzy niezwłocznie udali się we wskazane miejsce.

Asp. szt. Daniel Piotrowski i mł. asp. Krzysztof Smoliński widząc mężczyznę leżącego w wodzie zanurzonego twarzą w dół, wskoczyli do strumienia i wyciągnęli na brzeg nieprzytomnego. Z poszkodowanym nie było żadnego kontaktu, ale jeszcze żył. Policjanci kontrolując jego funkcje życiowe, natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Po chwili mężczyzna przewieziony został do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej. Jego życiu i zdrowiu już nic nie zagraża.

(KWP Bydgoszcz/ awk)

Powrót na górę strony
Polska Policja