Lublin: Kolejny mecz MŚ FIFA U-20 Polska 2019 za nami - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin

Lublin: Kolejny mecz MŚ FIFA U-20 Polska 2019 za nami

Data publikacji 04.06.2019

Kolejny mecz w ramach rozgrywanych w Lublinie Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej za nami. Na stadionie Arena Lublin wczoraj odbyło się już 7 spotkanie rozgrywane w ramach mistrzostw na tym obiekcie sportowym. Wczorajszy mecz 1/8 Finału pomiędzy reprezentacjami Urugwaju i Ekwadoru przyciągnął na trybuny rekordową liczbę kibiców nad których bezpieczeństwem czuwali lubelscy policjanci.

Radiowóz policyjny w tle stadion Arena Lublin.

Za nami pierwszy mecz 1/8 Finału turnieju finałowego Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 w piłce nożnej. Było to już siódme spotkanie rozgrywane na stadionie piłkarskim Arena Lublin w ramach tych mistrzostw. Wczoraj miało miejsce spotkanie reprezentacji Urugwaju i Ekwadoru. Stawka meczu, którą był ćwierćfinał rozgrywek przyciągnęła na trybuny rekordową liczbę sympatyków sportu.  Tak samo jak i podczas wcześniejszych spotkań nad ich bezpieczeństwem czuwali lubelscy policjanci. 

Policjant kieruje ruchem.    

Do zabezpieczenia spotkania zostali zaangażowani przede wszystkim policjanci służb patrolowo - interwencyjnych i ruchu drogowego. Na stadionie można było zobaczyć również policyjnych spottersów.

Policjant patrzy na odbywający się mecz.

Na drogach o bezpieczeństwo kierowców dbali funkcjonariusze ruchu drogowego. Mundurowi dbali przede wszystkim o właściwą, sprawną i płynną organizację ruchu, zwłaszcza w okolicach stadionu. Za nami już siedem z dziewięciu spotkań w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Piłce Nożnej. Dzisiaj o godz. 17:30 kolejne sportowe emocje w Lublinie. Na Arenie Lublin zostanie rozegrany drugi mecz 1/8 Finału pomiędzy reprezentacjami Japonii i Korei Południowej. Wzorem poprzednich spotkań nad bezpieczeństwem kibiców i mieszkańców Lublina czuwać będą policjanci.

Policjantka w tle stadion Arena Lulbin.

K.K.

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja