Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kraków

Policjanci i pracownicy nowotarskiej komendy i jednostek podległych włączyli się w akcję św. Mikołaj dla Maluchów Fundacji im. Adama Worwy

Data publikacji 16.12.2019

Policjanci i pracownicy z nowotarskiej komendy oraz podległych komisariatów z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, co roku włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne, spełniają marzenia dzieci i przekazują drobne upominki.

W tym roku po raz pierwszy włączyli się w akcję św. Mikołaj dla Maluchów Fundacji im. Adama Worwy. Podopieczni fundacji to dzieci cierpiące na różnego rodzaju schorzenia. Ogromne koszty pochłaniają operacje, rehabilitacja, leczenie i pielęgnacja dzieci. Dlatego policjanci postanowili pomóc. Najpierw zebrali produkty pielęgnacyjne, pieluchy, środki higieniczne i chemiczne, które zostały przekazane w sobotę 14 grudnia br., przez Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu mł.insp. Grzegorza Wyskiela na ręce przedstawicieli fundacji a następnie wręczone rodzicom podczas spotkania mikołajkowego. Bardzo cieszymy się, że chociaż w taki sposób mogliśmy wesprzeć i pomóc.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom o wielkich sercach, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję. Takie działania pokazują, że okres przedświąteczny jest magiczny, pełen dobroci i życzliwości.

(KWP w Krakowie/js)

  • Podziekowania dla KPP w  Nowym Targu
  • Policjanci i przedstawiciele fundacji z darami
  • przedstawiciele fundacji z darami i podziekowaniami dla KPP Nowym Targu
Powrót na górę strony
Polska Policja