Pamiętamy - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pamiętamy

Data publikacji 18.12.2019

Nasz Kolega młodszy aspirant Piotr Gąsiorek zmarł 3 lata temu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

MŁODSZY ASPIRANT GĄSIOREK PIOTRMłodszy aspirant Piotr Gąsiorek
ur. 1984 r. - zm. 2016 r.
referent Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa-Ursus Komendy Rejonowej Policji Warszawa III

Służbę w Policji rozpoczął 11 lutego 2008 r. na stanowisku kursanta Oddziału Prewencji Policji w Warszawie w służbie kandydackiej. Następnie, w okresie od kwietnia do września 2009 r., był kursantem Szkolenia Zawodowego Podstawowego w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 1 września 2009 r. został mianowany na stanowisko policjanta Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa–Ursus Komendy Rejonowej Policji Warszawa III. 16 maja 2012 r. Został mianowany  na  stanowisko referenta w tej jednostce Policji.

Należał do grupy wyróżniających się funkcjonariuszy jednostki. W codziennej służbie wykazywał się kreatywnością, a dzięki własnej inicjatywie, zaangażowaniu i dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego wielokrotnie przyczynił się do zatrzymania sprawców czynów przestępczych, w tym na gorącym uczynku, oraz osób poszukiwanych.

18 grudnia 2016 r., podczas udzielania pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym, został potrącony przez kierującego pojazdem, który nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

(KGP/js)

Powrót na górę strony
Polska Policja