Kolejne sukcesy sportowe opolskiej policjantki

Data publikacji 06.11.2023

Mł. asp. Beata Szatka po raz kolejny udowodniła, że bieganie przełajowe to jej ogromna pasja. Policjantka Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zajęła 2. miejsce wśród kobiet w klasyfikacji policyjnej w V Niebieskim Biegu Niepodległości o Puchar Komendanta Głównego Policji. Jednak to nie jedyny sukces naszej koleżanki w zawodach. Reprezentacja Polskiej Policji, do której należy Beata Szatka, drużynowo zdominowała podium i zajęła 1. miejsce w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

W sobotni poranek (4.11.2023) w Lesie Łagiewnickim odbyła się piąta edycja Niebieskiego Biegu Niepodległości o Puchar Komendanta Głównego Policji. W wydarzeniu wzięło udział blisko 300 uczestników, którzy do pokonania mieli 10-kilometrową, leśną trasę. Na starcie zawodów zameldowała się również policjantka z Wydziału Konwojowego KWP w Opolu mł. asp. Beata Szatka.

Opolska policjantka od wielu lat trenuje biegi przełajowe. Ciężko znaleźć konkurs, w którym nie zajęłaby miejsca na podium. Tak było i tym razem. Nasza koleżanka pokonała wyznaczony dystans w ciągu niecałych 44 minut, dzięki czemu zajęła 2. miejsce wśród kobiet w klasyfikacji policyjnej ogólnokrajowego konkursu. Jednak to nie jedyny sobotni sukces naszej koleżanki. Reprezentacja Polskiej Policji, do której należy Beata Szatka, drużynowo zdominowała podium i zajęła 1. miejsce w V Niebieskim Biegu Niepodległości o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.