Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy Zagłębiowski Festyn z okazji Święta Policji

Data publikacji 20.07.2014

Z okazji zbliżającego się Święta Policji w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie odbył się Pierwszy Zagłębiowski Festyn zorganizowany przez policjantów z Będzina, Dąbrowy Górniczej oraz Sosnowca. Współorganizatorami imprezy były władze samorządowe tych miast. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz.

Wczoraj punktualnie w południe rozpoczął się Pierwszy Zagłębiowski Festyn z okazji Święta Policji. Pokazy musztry, konkursy, zabawy, koncerty, symulatory dachowania, to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników festynu. Na najmłodszych czekały: dmuchany zamek, turniej rowerowy, konkurs wiedzy z zakresu ruchu drogowego, malowanie twarzy oraz konkursy plastyczne. Dorośli mogli wziąć udział w konkursie "Mistrz Kierownicy".

W trakcie festynu policjanci z Będzina, Dąbrowy Górniczej oraz Sosnowca rozegrali turniej futbolowy. Zwycięstwo wywalczyła drużyna z Sosnowca, drugie miejsce zajął zespół z Dąbrowy Górniczej, a trzecie piłkarze z komendy w Będzinie. Gratulacje rywalizującym w sportowych zmaganiach piłkarzom z zagłębiowskich komend złożył Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz oraz gospodarze i pomysłodawcy projektu mł. insp. Dominik Łączyk, insp. Artur Klimek oraz mł. insp. Andrzej Poprawa.

Mamy nadzieję, że pierwszy tego rodzaju festyn wpisze się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez zagłębiowskich stróżów prawa.

KWP Katowice

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 14.37 MB)

Powrót na górę strony