Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali kobietę

Data publikacji 25.07.2014

Wrocławscy funkcjonariusze ze śródmiejskiego komisariatu w porę odnaleźli kobietę, która podjęła próbę samobójczą. Zgłoszenie pochodziło od rodziny poszkodowanej. Dzięki szybkiej reakcji policjantów i podjętym działaniom udało się ją uratować.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście odnaleźli kobietę, która podjęła próbę samobójczą. Do zdarzenia doszło 21 lipca bieżącego roku około godz. 16.00. Policjanci otrzymali informację o tym, że w jednym z hoteli może przebywać osoba, która targnęła się na swoje życie. Zgłoszenie pochodziło od rodziny poszkodowanej.

Natychmiast po uzyskaniu wiadomości, z której wynikało, że lada moment może dojść do tragedii, funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania i ustalenia możliwego miejsca przebywania 60-latki. Kobieta została odnaleziona przez policjantów w jednym z hoteli na terenie miasta. Jej stan wskazywał na zażycie dużej ilości leków. Na szczęście przybycie w porę policjantów umożliwiło udzielenie poszkodowanej pomocy medycznej i uratowanie jej.

(KWP we Wrocławiu / bf)

Powrót na górę strony