Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni odzyskali skradzione porsche cayenne i audi

Data publikacji 15.08.2014

Bydgoscy policjanci odzyskali skradzione samochody, których wartość oszacowano na blisko 300 tysięcy złotych. Zatrzymany do sprawy 36-latek usłyszał zarzut przestępstwa. Za paserstwo mienia znacznej wartości grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z policjantami z Błonia i Białych Błot zlikwidowali samochodową "dziuplę". Policjanci uzyskali informację, że w jednej z podbydgoskich miejscowości mogą znajdować się kradzione pojazdy.

Kryminalni weszli na teren prywatnej posesji. Podczas przeszukania policjanci znaleźli porsche cayenne, audi A4 oraz silniki i elementy karoserii różnych pojazdów. Na podstawie dokonanych sprawdzeń okazało się, że oba samochody zostały skradzione na terenie Holandii. 

Do wyjaśnienia funkcjonariusze zatrzymali przebywającą na miejscu 30-letnią kobietę, która trafiła do policyjnego aresztu. Następnego dnia został zatrzymany 36-letni właściciel posesji. Dalsze ustalenia w sprawie pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu paserstwa mienia znacznej wartości. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Wobez mężczyzny sąd zastosował dwu miesięczny areszt. Zatrzymana 30-latka po przesłuchaniu została zwolniona.

Teraz kryminalni ustalają czy pozostałe zabezpieczone przedmioty również pochodzą z przestępstwa.

KWP Bydgoszcz / ik

Film Kryminalni odzyskali skradzione porsche cayenne i audi

Pobierz plik Kryminalni odzyskali skradzione porsche cayenne i audi (format mp4 - rozmiar 8.65 MB)

Powrót na górę strony