Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uciekał przed policją stwarzając ogromne zagrożenie dla innych. W efekcie „zarobił” 128 punktów karnych

Data publikacji 05.09.2014

Policjanci z garwolińskiej drogówki po pościgu zatrzymali 37-letniego kierowcę audi, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli i uciekając łamał przepisy stwarzając realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Policjanci z garwolińskiej drogówki, patrolujący drogę krajową nr 17, w miejscowości Puznówka zauważyli audi, które poruszało się z dużą prędkością, wyprzedzając inne pojazdy w sposób powodujący zagrożenie. Między innymi, w terenie zabudowanym kierujący tym pojazdem przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.

Gdy funkcjonariusze chcieli zatrzymać pojazd do kontroli, kierujący audi nie zastosował się do sygnału nakazującego zatrzymanie i zaczął uciekać przed radiowozem, rażąco łamiąc przepisy i stwarzając realne zagrożenie dla ruchu. Po kilkunastu  kilometrach uciekające audi zostało zatrzymane. Okazało się, że 37-letni kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenia mężczyzna kierujący audi będzie odpowiadał przed sądem. Policjanci naliczyli mu aż 128 punktów karnych.

(KWP w Radomiu / mj)

Film Uciekał przed policją stwarzając ogromne zagrożenie dla innych. W efekcie „zarobił” 128 punktów karnych


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Uciekał przed policją stwarzając ogromne zagrożenie dla innych. W efekcie „zarobił” 128 punktów karnych (format flv - rozmiar 3.23 MB)

Powrót na górę strony