Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwania zaginionej 77-latki

Data publikacji 19.09.2014

Policjanci z komisariatu w Chyloni odnaleźli zaginioną 77-letnią mieszkankę Gdyni, która dwa dni wcześniej wyszła z domu. O zaginięciu, w czwartek, powiadomił funkcjonariuszy syn kobiety, który od wtorku nie mógł nawiązać z matką kontaktu. Mundurowi przeczesali leśne tereny w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej. Dzięki szybkim i dobrze skoordynowanym działaniom, kobieta została odnaleziona, wycieńczona trafiła do szpitala, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy.

Zawiadomienie o zaginięciu 77-letniej kobiety, które wczoraj w komisariacie w Gdyni-Chyloni złożył jej syn wzbudziło realne obawy o zdrowie i życie zaginionej. Według relacji zgłaszającego, kobieta poważnie choruje, mogła mieć problemy z samodzielnym odnalezieniem drogi powrotnej do domu. Syn z matką nie miał kontaktu już od wtorku.

Natychmiast po przyjęciu informacji o zaginięciu, policjanci ruszyli w teren. Przeczesali między innymi las w okolicy zamieszkania kobiety.  

Dzięki zaangażowaniu dużych sił w działania poszukiwawcze, wycieńczoną 77-latkę funkcjonariusze odnaleźli już po trzech godzinach akcji.  

Niezbędna okazała się pomoc lekarzy, którzy w szpitalu opiekują się obecnie seniorką.

(KWP w Gdańsku / mj)

Powrót na górę strony