Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym w jednym z klubów zatrzymany

Data publikacji 01.10.2014

Mężczyzna poszukiwany przez policjantów w związku z podejrzeniem pobicia ze skutkiem śmiertelnym w jednym z wrocławskich klubów, wpadł w ręce funkcjonariuszy. Policjanci z Wrocławia ustalili jego miejsce pobytu, a następnie zatrzymali poszukiwanego na terenie województwa opolskiego, gdzie ukrywał się w mieszkaniu znajomej. Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd po wykonaniu czynności przez policjantów, będzie doprowadzony do prokuratury, prowadzącej w tej sprawie śledztwo.

Do zatrzymania doszło 30 września br. na terenie województwa opolskiego, po tym jak wrocławscy policjanci w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili, gdzie może ukrywać sie podejrzany. Wczoraj, w godzinach południowych funkcjonariusze z Wrocławia weszli do jednego z mieszkań zajmowanych przez znajomą poszukiwanego.  27 – letni mężczyzna zatrudniony w klubie jako pracownik ochrony, mieszkaniec województwa śląskiego, był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów.

Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do Wrocławia i osadzony w policyjnym areszcie. Po wykonaniu przez policjantów czynności z jego udziałem, zostanie on doprowadzony do prokuratury, która prowadzi w tej sprawie śledztwo. Obecnie funkcjonariusze i prokuratura w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy z 21/22 września br., w jednym z wrocławskich klubów. Poszkodowany został uderzony i doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W wyniku odniesionych obrażeń, zmarł w szpitalu.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony