Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków

Data publikacji 08.10.2014

Policjanci z Komisariatu w Wyrzysku zatrzymali w miniony piątek mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania jego pojazdu, śledczy zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychotropowe - łącznie ponad 800 porcji. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wyrzysku interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili, że może być on w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Dodatkowo okazało się również, że środki odurzające i psychotropowe przewozi prawdopodobnie w samochodzie marki Peugeot.

Gdy w miniony piątek 3 października w godzinach nocnych policjanci pełnili służbę na terenie Wyrzyska przy ulicy Przemysłowej, w pewnym momencie zauważyli pojazd marki Peugeot, którym poruszało się dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze zatrzymali natychmiast pojazd do kontroli. Podróżujący autem podczas sprawdzania dokumentów bardzo nerwowo się zachowywali. Policjanci postanowili bliżej im się przyjrzeć. W trakcie przeszukania samochodu stróże prawa ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające oraz substancje psychotropowe o łącznej ilości ponad 800 porcji, a także kilkadziesiąt woreczków strunowych. Narkotyki ukryte były pod siedzeniem, a także w schowku znajdującym się w samochodzie.

25-letni mężczyzna, mieszkanie Wyrzyska usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

(KWP w Poznaniu / mj)

Powrót na górę strony