Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przekazali nagrodę potrzebującym

Data publikacji 17.11.2014

Drużyna KWP zs. w Radomiu, która zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej, przekazała nagrodę Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Mazowieccy policjanci starają się cały czas wspierać podopiecznych fundacji.

Kilka dni temu w Radomiu odbył się turniej siatkówki. Został on zorganizowany przez Generację Polskiej Siatkówki przy współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki, Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz Urzędu Miejskiego w Radomiu, pod patronatem Komendy Głównej Policji. Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej okazały się imprezą o zasięgu ogólnopolskim łączącym grupy zawodowe i środowiskowe polskich służb mundurowych. Turniej wygrała drużyna Aresztu Śledczego w Radomiu. Drudzy byli siatkarze z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej. Trzecie miejsce "na pudle" przypadło drużynie KWP zs. w Radomiu, a czwarte KWP Katowice.

Drużyna KWP zs. w Radomiu postanowiła nagrodę pieniężną, którą otrzymała za zajęcie trzeciego miejsca, przekazać Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Mazowieccy policjanci starają się cały czas wspierać podopiecznych fundacji. Warto wspomnieć m.in. o kalendarzu KWP sprzed roku, do którego pozowali znani aktorzy i sportowcy, a ze sprzedaży którego pieniądze (23 tys. złotych) także zasiliły konto fundacji.

(KWP w Radomiu / mg)

Powrót na górę strony