Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ważne informacje dla kibiców w związku z meczem Polska – Szwajcaria

Data publikacji 18.11.2014

Na Stadionie Miejskim we Wrocławiu 18 listopada 2014 roku o godzinie 20.45 odbędzie się towarzyski mecz piłki nożnej Polska – Szwajcaria. Wszystko wskazuje na to, że na trybunach może zasiąść ok. 40 tysięcy osób. Nad bezpieczeństwem podczas imprezy czuwać będzie wiele różnych służb, w tym Policja. Funkcjonariusze zwracać będą szczególną uwagę na zapewnienie ładu i porządku oraz będą monitorować ciągi komunikacyjne zarówno przed, jak i po zakończeniu meczu. W zabezpieczeniu udział wezmą policjanci prewencji, ruchu drogowego i pionu kryminalnego.

W związku ze spodziewanym kompletem publiczności oraz przyjazdem wielu kibiców spoza Wrocławia, mając na uwadze spodziewane duże natężenie ruchu pojazdów, zachęcamy do skorzystania ze środków komunikacji miejskiej. Warto rozważyć też wcześniejszy przyjazd na stadion, nie odwlekając go na ostatnią chwilę. Bramy stadionu będą już otwarte około 3 godziny przed meczem.

Osoby, które zdecydują się przyjechać na mecz samochodem, będą mogły skorzystać z płatnych parkingów: wielopoziomowego przy stadionie oraz z parkingów zlokalizowanych wokół piłkarskiej areny. Przy okazji informujemy również o możliwości skorzystania z parkingów Park & Ride na terenie Wrocławia (ul. Ślężna przy wzgórzu Andersa, ul. Jana II Sobieskiego przy stacji kolejowej Wrocław Psie Pole).

W newralgicznych miejscach, w zależności od potrzeb, ruchem będą kierować policjanci. W związku z powyższym apelujemy do kierowców o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Asystent kibica na mecz ze Szwajcarią we Wrocławiu ►

(KWP we Wrocławiu / ap)

Powrót na górę strony