Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie znacznej ilości kokainy oraz handel nią

Data publikacji 19.11.2014

Policjanci z CBŚP na terenie Wawra zatrzymali dwie osoby. Najpierw w ich ręce wpadł 36-letni Łukasz K., który miał przy sobie zakupioną chwilę wcześniej kokainę. Później funkcjonariusze zatrzymali 43-letnią Agnieszkę T., która trudniła się handlem narkotykami. Policjanci z Wawra przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków, a kobietę doprowadzili do prokuratury, gdzie usłyszała 2 zarzuty i objęta została policyjnym dozorem.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzili działania na terenie Wawra. W trakcie podjętej obserwacji zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który miał 1,4 grama kokainy. Łukasz K. narkotyki zakupił od kierującej hondą. Kobieta wpadła w ręce funkcjonariuszy niedługo później. W mieszkaniu miała ponad 43 gramy kokainy. Oboje zatrzymani trafili do komisariatu w Wawrze.

Dalsze czynności wykonywali policjanci pionu operacyjnego i dochodzeniowo-śledczego z ulicy Mrówczej. Podczas ustaleń i gromadzenia dowodów okazało się, że 43-letnia Agnieszka T. trudniła się handlem kokainą od dłuższego czasu.

Zebrane materiały pozwoliły na przedstawienie kobiecie zarzutów:  posiadania znacznej ilości narkotyków oraz sprzedaży 1,4 grama kokainy. Kobieta usłyszała także trzeci zarzut: handlu kokainą, od stycznia 2012 roku do sierpnia 2014 roku - w tym czasie sprzedała 30 gramów tego narkotyku.

Prokurator zastosował wobec podejrzanej policyjny dozór 3 razy w tygodniu. Łukasz K. odpowie za posiadanie środków odurzających.

(KSP / kr)

Powrót na górę strony