Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwano ją 4 listami gończymi i ENA

Data publikacji 20.11.2014

41-letnią kobietę poszukiwaną Europejskim Nakazem Aresztowania oraz czterema listami gończymi zatrzymali mokotowscy kryminalni. Policjanci wpadli na jej trop na terenie podwarszawskiej miejscowości. Katarzyna B., która ma do odbycia karę ponad pięciu lat pozbawienia wolności i przez dłuższy czas ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, wczoraj została przewieziona do aresztu śledczego.

Poszukiwania za 41-latką prowadzono w kraju i za granicą. Za Katarzyną B. sądy na terenie całego kraju wydały Europejski Nakaz Aresztowania oraz cztery listy gończe. Kobieta ma na swoim koncie głównie oszustwa, za które została skazana na ponad pięć lat pozbawienia wolności.

Policjanci z mokotowskiego wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem ściganych uzyskali informację, że kobieta może przebywać na terenie podwarszawskiej miejscowości. Funkcjonariusze wczoraj rano weszli do znajdującego się tam budynku, gdzie wylegitymowali dwie osoby. Jedną z nich okazała się poszukiwana 41-latka. Kryminalni przewieźli Katarzynę B. do komendy. Wczoraj trafiła ona do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony