Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 20.11.2014

Policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, zajmujący się poszukiwaniami, robiąc zakupy w czasie wolnym od służby, w jednym z marketów na terenie Leszna, zauważył mężczyznę, w którym rozpoznał poszukiwanego. Mężczyzna ukrywał się od kilku miesięcy. Teraz jest już w zakładzie karnym.

52-letni mieszkaniec Leszna był poszukiwany od marca br. Mężczyzna miał do odbycia karę więzienia za popełnione wykroczenia oraz przestępstwo. 16 listopada został zatrzymany. W jednym z leszczyńskich marketów rozpoznał go policjant, który na co dzień zajmuje się osobami poszukiwanymi.

Funkcjonariusz, będąc na zakupach, wśród klientów sklepu rozpoznał poszukiwanego. Mężczyzna stał już przy kasie więc policjant udał się do wyjścia sklepu, gdzie poczekał na podejrzanego. Okazało się, że policjant dobrze zapamiętał poszukiwanego. Był to 52-letni mieszkaniec Leszna.

Mężczyzna był poszukiwany na podstawie trzech listów gończych, nakazu doprowadzenia do zakładu karnego oraz w celu ustalenia jego pobytu. Zatrzymany najpierw trafił do komendy w Lesznie, a stamtąd policjanci przewieźli go do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za popełnione wykroczenia i przestępstwo.

(KWP w Poznaniu / ap)

Powrót na górę strony