Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzież hondy zatrzymany

Data publikacji 21.11.2014

Policjanci z komisariatu na warszawskim Targówku ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do hondy wartej około 47 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradziony pojazd. Szymon Z. usłyszał już zarzut. Decyzją prokuratora 23-latek został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Do komisariatu Policji na warszawskim Targówku zgłosił się właściciel hondy i zawiadomił o kradzieży samochodu z terenu parkingu niestrzeżonego. Policjanci od razu zajęli się ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. Okazał się nim 23-latek, który został zatrzymany poza granicami Warszawy. Skradziona honda została odzyskana.

Szymon Z. trafił do policyjnego aresztu. Wyszło na jaw, że mężczyzna już wcześniej wszedł w konflikt z prawem. Ma na swoim koncie kradzież pojazdu, przestępstwa narkotykowe, paserstwo.

Dochodzeniowcy, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży z włamaniem pojazdu. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP / kr)

 

Powrót na górę strony