Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Suwalscy policjanci zatrzymali 8 poszukiwanych

Data publikacji 21.11.2014

W wyniku działań suwalskich policjantów, w niektórych przypadkach wspartych międzynarodową współpracą Policji, od dzisiaj, 8 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zacznie odbywać karę pozbawienia wolności.

W dniu wczorajszym funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, dzięki wsparciu innych mundurowych, ustalili i zatrzymali 8 osób poszukiwanych. Najstarszy z zatrzymanych, 53-letni mieszkaniec Suwałk, przez cztery lata ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany był trzema listami gończymi, m.in. za włamania i jazdę pod wpływem alkoholu. Policjanci namierzali mężczyznę już od pewnego czasu, a dzisiaj zatrzymali go w Warszawie.

Niechlubnym rekordzistą wśród poszukiwanych listami gończymi był 26-letni suwalczanin. Ścigany był na podstawie sześciu takich dokumentów w związku z włamaniami, kradzieżami, oszustwami, paserstwem oraz posiadaniem narkotyków. Dzięki skutecznej wymianie informacji i międzynarodowej współpracy Policji, mundurowi z Suwałk zatrzymali go wczoraj około godziny 22.00 na warszawskim lotnisku.

Wszyscy zatrzymani trafili już do aresztu.

(KWP w Białymstoku / ap)

Powrót na górę strony